top of page

Muzyka

W tym miejscu proponujemy Państwu tylko najlepsze na polskim rynku zespoły coverowe, które zapewnią najwyższy poziom artystyczny obsługiwanych imprez. Każdy z zespołów prezentuje bardzo szeroki repertuar muzyczny, gwarantuje wykwalifikowanych, zawodowych muzyków oraz gra na najwyższej jakości sprzęcie muzycznym oraz nagłośnieniowym. Dzięki temu obsługa Państwa imprezy jest zawsze realizowana na wysokim poziomie i gwarantuje Państwu zadowolenie z naszych usług. W zależności od charakteru  Państwa imprezy zapewnimy zarówno występy solowe, jak i duety, trio oraz pełny skład muzyczny. Repertuar możemy dostosować do każdej imprezy tematycznej, wg zaproponowanego scenariusza.

Sound Machine

Jeden z najlepszych zespołów coverowych na polskim rynku. Wszyscy muzycy

to doświadczeniu artyści, mający za sobą występy w Polsce i poza granicami kraju, również na największych obiektach  i scenach (koncerty w Europie, USA, Rosji). W repertuarze zespołu znajdziecie Państwo opracowane przez zespół "covery", największych artystów światowej muzyki pop, rock, swing i szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. W wykonaniu SOUND MACHINE możecie Państwo usłyszeć utwory takich artystów jak: Queen, Joe Cocker, Abba, Gloria Gaynor, Elton John, Sting, Bonem M., Phil Collins, Chris Rea, Elvis Presley, E.L.O., Roy Orbison, Dire Straits, Cher,  Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ray Charles i inni. W repertuarze zespołu znajdują się również największe przeboje polskich wykonawców.

Phoenix Band

To kwintet oferujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie artystycznym, wyłącznie na żywo! Tworzy go 5 zawodowych muzyków.  

Zespół koncertuje zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych -

m.in. liczne kontrakty w krajach skandynawskich, w Chorwacji, tourne koncertowe po Rosji i Ukrainie, oraz na jednym z największych statków amerykańskich  Explorer of the Seas" (Bermudy ,Bahama, Meksyk, Karaiby).

W Polsce m.in. Hotel Viktoria i Hotel Europejski w Warszawie, Hotel Stok Wisła, Hotel Amadeus, Hotel "Gołębiewski" w Mikołajkach, Zameczek Myśliwski Promnice Noma Residence, Hotel Silvia Gliwice, Hotel MONOPOL Katowice, Hotel Belweder w Ustroniu oraz liczne miasta nadmorskie. W związku z licznymi kontraktami zagranicznymi repertuar zespołu jest międzynarodowy (wykonywany przynajmniej w 8 językach) i  bardzo szeroki od standardów muzyki jazzowej, evergreenów, rock&rolla po utwory muzyki tanecznej, największe przeboje muzyki disco lat 60, 70, 80-tych oraz rytmy latynoamerykańskie.

Event Band

To zespół, który powstał z połączenia dwóch czołowych zespołów coverowych – Sound Machine i Phoenix-Band. W tej chwili jest to niewątpliwie jeden z najbardziej profesjonalnych zespołów coverowych na polskim rynku.  Każdy występ to duża dawka pozytywnej, muzycznej energii, serwowanej wyłącznie na żywo – 100% LIVE.

W zależności od danej imprezy zespół występuje w różnych konfiguracjach:

od 3 (np. trio jazzowe) do 12 muzyków (pełny skład rozrywkowy). Dzięki temu może swobodnie dopasować różnorodny repertuar, do nawet najbardziej rygorystycznych oczekiwań Klientów. Wszyscy muzycy to doświadczeniu artyści, mający za sobą występy w Polsce i za granicami kraju, również na największych obiektach i scenach (koncerty w Europie, USA, Rosji). 

Swing, pop i rock, największe przeboje ostatniego 50-lecia w klasycznych i niekonwencjonalnych aranżacjach to wizytówka zespołu. Repertuar tworzony jest w oparciu o opracowane z największą możliwą wiernością "covery" najwybitniejszych artystów z kręgu szeroko pojętej muzyki rozrywkowej polskiej, angielskiej i amerykańskiej, a także szeroka gama znanych i lubianych standardów instrumentalnych mistrzów Ery Swingu i muzyki latynoamerykańskiej.

bottom of page