top of page

O nas

VIRTUOSO GROUP specjalizuje się w kompleksowej produkcji szeroko rozumianych eventów, koncertów, festiwali oraz innych wydarzeń na płaszczyźnie artystycznej.

 

Niewątpliwie naszym atutem jest to, iż TEAM VIRTUOSO GROUP składa

się z doświadczonego, kreatywnego zespołu, nie tylko z szeroko rozumianym przygotowaniem  reklamowo – marketingowym, lecz również    z silnymi podstawami artystycznymi. Zarządzający VIRTUOSO GROUP 

to zarówno doświadczeni artyści, muzycy, jak i managerowie.

Praktyczne uczestniczenie w życiu artystycznym, pozwala nam na dogłębne zrozumienie realiów, panujących w branży artystycznej, a także na szerokie możliwości związane z zaproponowaniem Państwu ciekawych i niepowtarzalnych rozwiązań.

 

Na co dzień współpracujemy z wieloma artystami z Polski i z zagranicy,      a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone zarówno pod kątem artystycznym jak i rozrywkowym propozycje artystyczne. Do każdej realizacji przystępujemy indywidualnie, począwszy od pomysłu, poprzez projekt i realizację. Zawsze służymy swoim Klientom pomocą, tak, aby zaspokoić wszelkie wymagania koncepcyjne.

 

 Eventy

To właśnie Państwa cele są dla nas najważniejszym elementem tej działalności. Zorganizujemy dla Państwa imprezę w odpowiadającym Wam miejscu, zajmiemy się obsługą scenograficzną, cateringową oraz oprawą artystyczną i techniką sceniczną. Postaramy się, aby każdy organizowany przez Państwa event, zapadł długo w pamięci Waszych gości. Z nami zorganizujesz nawet najbardziej ekskluzywny koncert, czy występ artystyczny w kameralnym otoczeniu, dostosowanym do własnych potrzeb.  

 

Oprawa muzyczna

Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi oprawy muzycznej imprez artystycznych. Realizujemy programy na zamówienie pod konkretną imprezę.

W ramach usług muzycznych zajmiemy się kompleksową oprawą muzyczną - od koncertów gwiazd, poprzez muzykę taneczną, trio/kwartet jazzowy, kwartety klasyczne, muzyczne programy artystyczne.

Dla Państwa potrzeb możemy również zająć się kompozycją utworów

na zamówienie, nagraniem płyt promocyjnych dla firm, czy zorganizowaniem gali operetkowo - musicalowej. Zrealizujemy oprawę muzyczną w każdym gatunku - od klasyki, poprzez jazz, pop, muzykę taneczną, rock, kończąc na musicalu. Zajmujemy się również profesjonalną obsługą muzyczną wesel, bankietów oraz eventów. 

Więcej informacji na temat oferty muzyczne i tanecznej, znajdziecie Państwo w poszczególnych działach menu.

 

Czym się zajmujemy:

Koncerty

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez typu: dni miasta, festiwale, festyny, imprezy plenerowe, itp. Zorganizujemy technikę sceniczną, nagłośnienie z oświetleniem, artystów, konferansjerów oraz kampanię reklamowo - marketingową. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i bezpośrednich kontaktach w branży artystycznej, macie Państwo pewność, że nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie, z zachowaniem konkurencyjnych cen. Dotychczas zorganizowaliśmy koncerty takich artystów jak: Marcin Wyrostek (zwycięzca II edycji programu "Mam talent"), Leszek Możdżer, Tomasz Stańko, Filharmonia Śląska, NOSPR, Waldemar Malicki, Stanisław Soyka

i wielu innych.

Zajmujemy się również produkcją oraz pozyskiwaniem artystów na jeden

z największych festiwali w  Polsce -Gorczycki Festiwal: www.gorczycki.pl

 

Management

W ramach usług managementowych, zajmujemy się kreacją wizerunku, obsługą impresaryjną oraz reprezentacją artystów. Dzięki naszym usługom każdy współpracujący z nami artysta może spokojnie oddać się pracy twórczej, a my w ramach współpracy przygotujemy wszelkie działania niezbędne do funkcjonowanie artystów w dzisiejszych realiach jak:

- tworzenie wizerunku (strona www, sesja foto, design)

- produkcja audio (sesje nagraniowe, wydawnictwo płyt, kompozycje, praca z korepetytorami)

- pełna obsługa impresaryjna (booking koncertów, reprezentacja, PR, obsługa księgowa)

Naszą współpracę nawiązujemy zarówno z artystami o "ustabilizowanej" pozycji na rynku muzycznym, jak i z tymi nowymi, z głową pełną pomysłów i ciekawych programów artystycznych. 

 

Pokazy i nauka tańca

W ofercie tanecznej znajdziecie Państwo wszelkie formy tańca - od wyrafinowanej klasyki, poprzez style broadway, cabaret, tańca towarzyskiego, aż do nowoczesnych form tanecznych.

W swojej ofercie posiadamy również wyjątkowe i pełne zmysłów pokazy Pole Dance (artystyczny "taniec na rurze"). 

Dla Państwa potrzeb stworzymy układ choreograficzny, animację taneczną, jak również wykonamy pokaz taneczny czy naukę pierwszego tańca weselnego. 

 

Technika sceniczna

Na tej płaszczyźnie działalności zajmujemy się dźwiękiem, światłem, konstrukcjami, multimediami, rozwiązaniami typowymi i nietypowymi, 

czyli kompleksowo techniką estradowa. Wszędzie tam gdzie pojawia się zapotrzebowanie na dobrą technikę - koncerty, eventy, konferencje, teatry. Obsługujemy festiwale, koncerty i trasy koncertowe, spektakle, warsztaty muzyczne, premiery filmowe, imprezy firmowe, eventy, konferencje i kongresy, targi i wystawy, imprezy firmowe, uroczystości państwowe, pokazy mody.... 

 

bottom of page